4.900,00

 

Stokta yok

Kategori:

LAracı kurum şartı bulunmaktadır. Desteklenen aracı kurumları sorunuz. Tüm aracı kurumlar desteklenmemektedir.

Sisteme ilk giriş fiyatı olan 4900,00-TL bir defaya mahsus olarak alınmaktadır. Bu ücret 15 gün içinde cayma olursa geri ödenecektir. 15 günlük süre sonunda geri ödenmez.

İzleyen aylarda 1000,00-TL den az olmamak kaydıyla Algo sistem için  ödenecek olan ücret borsaca tarafından belirlenecektir.

Sistemin işlem yapacağı algoritma Borsaca’ya ait olup algoritma satılmamaktadır. Bu satın alma ile algoritma kullanım hakkı kiralanmakta ancak kiralayana verilmemektedir. Algoritma Borsaca sunucularında çalıştırılacaktır. Satın alma yapan algoritma üzerinde bir hak ve talepte bulunamaz.

Sisteme dahil olanların aylık ödemek zorunda oldukları ücretlendirme periyotu ilk satın alma başlangıç tarihinden itibaren 15 gün sonra başlar.

Satın almadan sonra 7 gün içinde kullanıcı ve borsaca tarafında tanımlamalar, portföy, hesap ve sunucu taraflı yazılım ayarlamaları yapılacaktır. Örneğin; Satın alma 15.01.2020 tarihinde yapılmış olsun. Sistemin devreye alındığı tarih 20.01.2020 ise süre sistemin devreye alındığı tarihte başlamış kabul edilecektir.

Sistem otomatik algoritma ile çalıştığından edinilen zararlardan Borsaca sorumlu tutulamaz. Tüm sorumluluk sisteme dahil olmayı seçen ve kabul eden kullanıcıya satın alana ait olacaktır.

Henüz görüntüleme yok.

“Borsaca Algo” ilk inceleyen olun;