4.000,00

Stokta kalmasa da sipariş verilebilir

Kategori:

ⁿAracı kurum şartı bulunmaktadır. Desteklenen aracı kurumları sorunuz. Tüm aracı kurumlar desteklenmemektedir.

Sisteme ilk giriş fiyatı olan 4000,00-TL bir defaya mahsus olarak alınmaktadır.

İzleyen aylarda 500,00-TL den az olmamak kaydıyla aylık hesaplanacak kar üzerinden %10 ödeme alınacaktır.

Sistemin işlem yapacağı algoritma Borsaca’ya ait olup algoritma satılmamaktadır. Bu satın alma ile algoritma kullanım hakkı kiralanmakta ancak kiralayana verilmemektedir. Algoritma Borsaca sunucularında çalıştırılacaktır. Satın alma yapan algoritma üzerinde bir hak ve talepte bulunamaz.

Sisteme dahil olanlar ücretlendirme periyotu başlangıç tarihinden itibaren 15 gün içinde cayma hakkına sahiptirler. Bu süre sonunda ücret iadesi yapılmamaktadır.

Satın almadan sonra 7 gün içinde kullanıcı ve borsaca tarafında tanımlamalar, portföy, hesap ve sunucu taraflı yazılım ayarlamaları yapılacak ve sistemin çalışmaya başladığı gün itibariyle ücretlendirme periyotu başlatılacaktır. Satın alma 15.01.2020 tarihinde yapılmış olsun. Sistemin devreye alındığı tarih 20.01.2020 ise süre sistemin devreye alındığı tarihte başlamış kabul edilecektir.

Sistem otomatik algoritma ile çalıştığından edinilen zararlardan Borsaca sorumlu tutulamaz. Tüm sorumluluk sisteme dahil olmayı seçen ve kabul eden kullanıcıya ait olacaktır.

Henüz görüntüleme yok.

“Borsaca Algo Otomatik Portföy Yönetim Sistemi Giriş” ilk inceleyen olun;