Hakkımızda – Borsaca.com

Borsaca Kimdir?
Finansal piyasalarda ekonominin çetin geçtiği bu ortamda, yön bulmak çoğu zaman zordur. Yatırımcı kendini güvende hissetmek adına altın yatırımı yapar veya parasını banka hesabında tutar faiz getirisi elde eder. Fakat tüm bunlar şöyle dursun, kolaya kaçmanın ve yersiz cesaretin bitirildiği platformdur burası, borsaca üyeliği uzman analistler öncülüğünde finansal piyasalarda yol tayin etmenin en doğru adresidir. Hisse senetlerinde güvenli işlem yapmak, yapmayı öğrenmek, varant konusunda uzman analistimizin verdiği eğitimle varant piyasasını tanımak ve uygulama yapmak, Dünya piyasaları ve finansal mantığı üzerine tartışmalar yapmak, bunun yanı sıra karşıt görüşleri öğrenmek , incelemek, doğru stratejiyi uzman desteği ile kurmak.
Hisse temel analizi, bilanço analizi öğrenmek ve yorumlayıp uygulama yapmak. %65 oranında yabancı payına sahip Türkiye borsasında takas analizinin önemini kavrayıp, eğitimini almak. Döviz piyasaları, emtia piyasası, FX ve viopta uzmanlarımızın eşliğinde uygulama yapmak.
İşte yukarıdaki yazdıklarımızın tümü borsaca eğitim platformunda üyelik başlatarak kazanım elde edebileceğiniz donanımlardır.
Herkese bol şans…..
Borsaca.com ailesi.

Neden BORSACA?
Ekonomik belirsizliğin olduğu bu günlerde, finansal piyasalarda yön bulmak çoğu zaman zordur. Yatırımcı kendini güvende hissetmek adına altın yatırımı yapar veya parasını banka hesabında tutar faiz getirisi elde eder. Fakat tüm yatırım hamleleri bir yana, kolaya kaçmanın ve cesaretsizliğin bitirildiği platformdur burası. Borsaca üyeliği, uzman analistler öncülüğünde finansal piyasalarda yön tayin etmenin en doğru adresidir.
@Borsaca ile Borsada güvenli işlem yapmak, yapmayı öğrenmek, hisse senetleri temel analizi, bilanço analizi öğrenmek ve yorumlayıp uygulamak
@Varant konusunda uzman analistimizin verdiği eğitimle varant piyasasını tanımak ve uygulama yapmak
@Dünya piyasaları ve finansal mantık üzerine tartışmalar yapmak, bunun yanısıra karşıt görüşleri öğrenmek , incelemek, doğru stratejiyi uzman desteği ile kurmak.
@%65 oranında yabancı payına sahip Türkiye borsasında takas analizinin önemini kavrayıp, eğitimini almak.
@Döviz piyasaları, emtia piyasası, foreks ve viopta uzmanlarımız eşliğinde uygulama yapmak isteyenler için;
Yukarıda yazdıklarımızın tümü Borsaca Eğitim Platformu’na üyelik başlatarak elde edebileceğiniz kazanımlar ve katma değerlerdir.
Sizleri de aramızda görmekten mutluluk duyarız.

Borsada düşen bir hisse bir gün maliyetine mutlaka gelir. Mühim olan zamanı kestirebilmektir. Zamanını kestiremiyorsan kol kestirirsin.

Bizimle;

  • Daha az çalışın ve daha çok para kazanın
  • Vaktinizi yönetin, böylece daha az zamanda daha çok iş yapın
  • Kaliteli eğitimden ödün vermeden kar etme olasılığınızı yükseltin
  • İşinizi otomatikleştirin, böylece bir gün, hafta, hatta aylarca kazanmanın yollarını öğrenin
  • Keskin karar verme becerilerinizi geliştirin
  • Yüksek kar veren hisseleri bulma yollarını öğrenin ve sürekli kazanın

Tanıtım videomuz

[stm_sidebar sidebar=”527″]

Birinci Sınıf İş Planı Danışmanı mı arıyorsunuz?